O firmie


INOXA Sp. z o.o. jest wiodącym polskim dostawcą elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych, który prowadzi działność nieprzerwanie od 24 lat. Swoją ofertę kierujemy do Klienta biznesowego.

Stabilny partner biznesowy

Działamy na rynku od 24 lat i od początku dostarczamy naszym Klientom nie tylko produkt, ale przede wszystkim wartościową relację biznesową. Każdy Klient jest naszym partnerem w biznesie, dlatego działamy tak, by czuli oni satysfakcję ze współpracy z nami,  co potwierdzają liczby: 6 100 Klientów, którzy nam zaufali oraz dziesięciokrotne nagrodzenie naszej firmy tytułem Gazeli Biznesu.

Konsekwentnie budujemy swoją markę i nową jakość obsługi.

INOXA – godny zaufania dostawca nierdzewnych i kwasoodpornych elementów złącznych

Inoxa to nie tylko hurtownia elementów złącznych o szerokim asortymencie. To przede wszystkim godny zaufania i stabilny partner biznesowy. Dlaczego warto z nami współpracować?

 • INOXA to dostawca elementów złącznych zapewniający proste zasady będące podstawą dobrych praktyk w biznesie. To przede wszystkim uczciwość, szacunek i zaangażowanie, które wkładamy w każdą podejmowaną aktywność.
 • Mamy duże stany magazynowe, dlatego nie muszą Państwo czekać na sprowadzenie wybranych produktów. Od razu dostarczymy to, co jest potrzebne.
 • Zapewniamy szybką dostawę – jeśli złożą Państwo zamówienie przed godziną 14.00, wyślemy towar już w kolejnym dniu roboczym.
 • INOXA to hurtownia śrub, która sprowadza asortyment wyłącznie od renomowanych producentów. Działamy z wykorzystaniem wewnętrznych procedur kontroli jakości. Mają Państwo pewność, że otrzymacie produkty najwyższej jakości.
 • W INOXA gwarantujemy Państwu wsparcie techniczne zawsze wtedy, gdy jest ono potrzebne.

Nasza misja

Jesteśmy firmą o najwyższej uczciwości oddaną pracownikom i klientom. Wyróżniamy się zaangażowaniem we wszystkie podejmowane działania oraz decyzje dotyczące firmy. Najcenniejszą wartością naszej organizacji jesteśmy my – ludzie dumni z tego, co robimy i kim jesteśmy dla siebie nawzajem.

Wartości, którymi kierujemy się w biznesie:

 • Uczciwość

  Wyróżniamy się przejrzystością podejmowanych działań oraz szczerym podejściem do biznesu.

 • Partnerstwo

  Stawiamy na współpracę i wzajemne zrozumienie poparte zaufaniem.

 • Komunikacja

  Dajemy gwarancję pełnej informacji poprzez otwarty dialog z naszymi partnerami.

 • Profesjonalizm

  Stale doskonalimy swoje umiejętności oraz procesy biznesowe, biorąc odpowiedzialność za nasze działania.

Nasze liczby

 • 40 000

  produktów w ofercie

 • 1 500

  m2 powierzchni magazynu wysokiego składowania

 • 300

  wysyłek dziennie

 • 24h

  czas realizacji zamówienia

Ciągły rozwój motorem zmian

Wyjście naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych Klientów to dla nas priorytet. To dla Państwa stale doskonalimy procesy wewnętrzne, rozszerzamy asortyment, wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania zarówno w zakresie
e-commerce jak i zarządzania procesami magazynowymi.

Państwa satysfakcja to nasza misja oraz motywacja do dalszego podnoszenia jakości usług!

INOXA to jakość i serwis dla wymagających.

Wszelkie nasze działania wynikają z głębokiego przekonania o kluczowej roli jakości w zapewnieniu satysfakcji naszym Klientom.
Firma Inoxa od lat konsekwentnie doskonali procesy związane z zarządzaniem jakością, co pozwala na spełnienie stale rosnących wymagań rynkowych klientów i budowanie wizerunku wiarygodnego partnera handlowego.

Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami i działamy w oparciu o wewnętrzne procedury kontroli jakości. Stąd nie tylko deklarujemy, ale również potwierdzamy jakość w swoim laboratorium.

Laboratorium firmy Inoxa zostało wyposażone w spektrometr rentgenowski, który pozwala na określenie składu chemicznego, oferowanych produktów i oznaczenie do 37 pierwiastków. Spektrometr pozwala na natychmiastowe zbadanie każdego asortymentu, nawet w dniu realizacji zamówienia. Zastosowana technologia zapewnia łatwą i szybką analizę oraz precyzyjne wyniki – bez niszczenia badanych próbek.

Branża nas docenia!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt.

Masz pytania lub chcesz podjąć współpracę?

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń / napisz bezpośrednio na:

(+48) 32 623 57 28 | poczta@inoxa.pl