Za 2022 rok firma Inoxa została wyróżniona prestiżową nagrodą Gazela Biznesu za dynamiczny rozwój i wzrost przychodów, zysków oraz zatrudnienia. Odnotowaliśmy stabilny wzrost wyników finansowych w ciągu ostatnich kilku lat, co przyczyniło się do umocnienia naszej pozycji na rynku oraz zwiększenia konkurencyjności.

Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym śruby, nakrętki, pręty gwintowane, wkręty, kołki i wiele innych elementów złącznych. Wszystkie produkty oferowane przez nas są wysokiej jakości i pochodzą od renomowanych producentów z całego świata.

Kładziemy również duży nacisk na profesjonalną obsługę klientów i dostępność produktów. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu zespołu sprzedażowego, firma jest w stanie zapewnić klientom fachową pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań i szybką realizację zamówień.

Nagroda Gazela Biznesu to dla naszej firmy nie tylko potwierdzenie jej dotychczasowych osiągnięć, ale także motywacja do dalszego rozwoju
i udoskonalania oferowanych usług. Jesteśmy świadomi, że tylko dzięki ciągłemu doskonaleniu swojej oferty i inwestycjom w rozwój oraz modernizację będziemy mogli utrzymać swoją pozycję na rynku i rozwijać się w przyszłości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom i Partnerom – jesteście Państwo filarami naszego sukcesu!