Blachowkręty nierdzewne i kwasoodporne

Blachowkręty nierdzewne i kwasoodporne – niezastąpione przy montażu i łączeniu blach

Poszukują Państwo odpowiednich elementów do łączenia blach? Przedstawiamy szeroki wybór blachowkrętów dostępnych w naszej ofercie. Są one zbudowane w taki sposób, aby umożliwiały trwałe i solidne przytwierdzanie oraz łączenie blach aluminiowych. Odporne na korozję i przystosowane do użytkowania w trudnych warunkach blachowkręty nierdzewne i kwasoodporne znajdują zastosowanie przy produkcji stolarki aluminiowej, produkcji jachtów, wykańczaniu elewacji i wielu innych pracach. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie precyzyjnie wykonane wkręty wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej lub kwasoodpornej.

Właściwe blachowkręty do każdego zastosowania


W zależności od rodzaju prowadzonych prac i parametrów łączonych elementów stosuje się blachowkręty do metalu różniące się kształtem, długością, średnicą oraz innymi cechami. Niezależnie od kategorii prac, oferta naszej firmy na pewno obejmuje odpowiednie produkty. Proponujemy szeroki wybór blachowkrętów nierdzewnych i kwasoodpornych, w tym:

  • blachowkręty z łbem sześciokątnym,
  • blachowkręty z łbem stożkowym,
  • blachowkręty z łbem stożkowym soczewkowym,
  • blachowkręty z łbem walcowym,
  • blachowkręty z łbem walcowym wypukłym.

 

Wśród nich wiele elementów to tzw. wkręty samowiercące, które przy wkręcaniu w niektóre typy materiałów nie wymagają wcześniejszego nawiercania otworu, a tym samym ułatwiają pracę. Większość naszych produktów jest wykonywana zgodnie z normami DIN i ISO, dlatego ich dopasowanie do konkretnych potrzeb jest bardzo łatwe. Wszystkie blachowkręty do metalu są też wytwarzane ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej, co zapewnia trwałość, wytrzymałość i estetykę wykonywanych połączeń. Dzięki zastosowaniu odpornych na korozję materiałów wkręty do blach można stosować wewnątrz budynków i na zewnątrz. Oferujemy je w bardzo przystępnych cenach i zapewniamy błyskawiczną wysyłkę w zaledwie jeden dzień roboczy. Zachęcamy do składania zamówień oraz kontaktu – chętnie pomożemy przy doborze elementów złącznych.