Łańcuchy

Łańcuchy żeglarskie – wytrzymałe i odporne na korozję. Szybka dostawa!

Łańcuchy żeglarskie to elementy używane najczęściej do mocowania kotwic. Ze względu na swoje przeznaczenie muszą być wykonane z materiału odpornego na korozję nawet w wilgotnym środowisku oraz bardzo wytrzymałe pod względem mechanicznym. Z tego powodu łańcuch żeglarski jest niejednokrotnie wykorzystywany również w innych celach. Te bardzo mocne, niezawodne elementy są używane np. w konstrukcjach placów zabaw i rozmaitych elementów architektonicznych. Wykorzystuje się je w przepompowniach, budynkach inwentarskich i wszędzie tam, gdzie potrzebne są naprawdę solidne, a jednocześnie trwałe połączenia czy też zabezpieczenia. Wysokiej jakości łańcuchy stalowe znajdziesz w ofercie INOXA.

Łańcuchy nierdzewne i kwasoodporne – przystosowane do trudnych warunków

Nasz asortyment obejmuje łańcuchy żeglarskie o ogniwach krótkich i długich. Są one dostępne także w różnych rozmiarach. Jest to ważne, ponieważ grubość bezpośrednio wpływa na nośność i wytrzymałość łańcucha. Podobnie jak w przypadku innych produktów firmy INOXA, każdy łańcuch żeglarski jest wykonany ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Zapewnia to podwyższoną odporność na korozję, w szczególności w wilgotnym środowisku. Dzięki temu łańcuchy mogą być użytkowane na zewnątrz, w ekspozycji na warunki atmosferyczne, a także w wodzie. Dostarczamy wyłącznie produkty pochodzące od najlepszych producentów, dzięki temu nasi klienci otrzymują wyłącznie sprawdzone asortyment.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą łańcuchów nierdzewnych i kwasoodpornych. Zamówienia są realizowane błyskawicznie – często zaledwie w ciągu jednego dnia roboczego.   Zachęcamy również do kontaktu, jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą skorzystać z fachowej pomocy przy doborze elementów z naszego asortymentu!