Dwugwinty nierdzewne do fotowoltaiki

Dwugwinty nierdzewne do fotowoltaiki – szeroki wybór elementów montażowych

Dwugwinty to specjalne podłużne śruby z gwintami na obu końcach. W fotowoltaice służą przede wszystkim do przytwierdzania profili do dachu. Sprawdzają się szczególnie wtedy, gdy dach pokryty jest blachodachówką, umożliwiając przymocowanie profili bezpośrednio do więźby bez demontażu poszycia. Występują w różnych długościach, kształtach i wariantach, dzięki czemu sprawdzają się w wielu przypadkach. Nasze dwugwinty do fotowoltaiki wykonane są ze stali nierdzewnej. Dzięki temu idealnie sprawdzają się w tym zastosowaniu. Są bowiem bardzo wytrzymałe pod względem mechanicznym, a jednocześnie nie korodują nawet po długotrwałej ekspozycji na warunki atmosferyczne – w szczególności wilgoć i wodę.

Dwugwinty – fotowoltaika zamocowana trwale i bezpiecznie

Odpowiednio wykonane i dobrane dwugwinty pozwalają bezpiecznie korzystać z instalacji fotowoltaicznej, zapewniając jej solidne mocowanie do dachu. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór tego typu elementów dostosowanych do różnych parametrów dachu czy profili montażowych. Proponujemy między innymi:

  • dwugwinty z końcówką sześciokątną,
  • dwugwinty bez uchwytu pod klucz,
  • zestawy montażowe z podkładkami, adapterami itp.

 

Zapewniamy też dostęp do wszystkich typowych (dwugwint M4, M6, M8, M10) i mniej typowych rozmiarów. Są to wyłącznie dwugwinty nierdzewne i kwasoodporne, co stanowi gwarancję ich wysokiej wytrzymałości oraz odporności na korozję. Wszystkie elementy są wykonywane z najwyższą starannością przez najlepszych producentów, co zapewnia ich idealne dopasowanie. Proponujemy solidne i niezawodne dwugwinty do fotowoltaiki oraz inne elementy montażowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dostawy są realizowane nawet w ciągu jednego dnia roboczego!