Zawiasy

Zawiasy żeglarskie i jachtowe – odporne elementy o szerokim zastosowaniu

Każdy element stosowany na łodzi musi być nie tylko solidny, ale również odporny na korozję. Dotyczy to również zawiasów używanych przy rozmaitych ruchomych elementach wyposażenia. Ze względu na to, że zawiasy żeglarskie i jachtowe wykazują się szczególnymi właściwościami, znajdują zastosowanie także poza przemysłem stoczniowym. Z uwagi na ich antykorozyjność i wytrzymałość stosuje się je w meblarstwie oraz do budowy rozmaitych konstrukcji i urządzeń. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej są biologicznie obojętne, co pozwala stosować je m.in. w urządzeniach stosowanych w przemyśle spożywczym. W ofercie firmy INOXA znajdą Państwo szeroki wybór zawiasów jachtowych wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Zawiasy ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej – zróżnicowane elementy do wielu zastosowań

Nasza oferta zawiasów żeglarskich jest bardzo szeroka. Proponujemy zarówno zawiasy prostokątne, jak i te w mniej typowych kształtach. Dzięki temu możliwości ich wykorzystania są bardzo różnorodne. Wykorzystane do ich produkcji stal nierdzewna i kwasoodporna zapewniają odporność na korozję i możliwość użytkowania także w elementach narażonych na działanie warunków atmosferycznych, wody lub niektórych środków chemicznych. To również materiały zapewniające wysoką trwałość i estetykę połączeń. Zminimalizowane ryzyko powstawania rdzy sprawia, że nie słabną z czasem i nie powstają na nich nieestetyczne zacieki przechodzące również na sąsiednie elementy.

Wszystkie zawiasy z naszej oferty to precyzyjnie wykonane elementy. Dzięki temu pewien nasi klienci mogą być pewni ich płynnego i bezproblemowego działania. Szeroki wybór kształtów i rozmiarów ułatwia dopasowanie do różnych zastosowań. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o asortymencie i współpracy.