Śruby młoteczkowe do fotowoltaiki

Śruby młoteczkowe do fotowoltaiki – trwałe i pewne mocowanie profili do paneli

Śruby młoteczkowe to elementy złączne o bardzo charakterystycznej budowie. Mają pełny gwint i łeb ułatwiający wkręcanie. Służą do montażu profili (szyn) do fotowoltaiki. Dzięki swojej dużej wytrzymałości zapewniają ich pewne i trwałe mocowanie. Powinny być stosowane ze specjalnymi nakrętkami, które pozwalają się upewnić, że wszystkie elementy ściśle do siebie przylegają. Śruby młoteczkowe do fotowoltaiki najczęściej wykonuje się ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej i takie właśnie produkty znajdują się w naszej ofercie. Jest to bowiem gwarancja wytrzymałości mechanicznej, ale również odporności na korozję.

Śruby młoteczkowe nierdzewne i kwasoodporne – wysoka jakość w świetnych cenach

Każdy klient zamawiający śruby młoteczkowe w naszej firmie może liczyć na wysoką jakość produktów i świetne ceny. Oferujemy elementy wykonane z najwyższą starannością przez najlepszych producentów w branży. Nasze śruby młoteczkowe są wykonywane w kilku wariantach i rozmiarach, co ułatwia ich dopasowanie do konkretnych potrzeb. Wszystkie są przystosowane do wykorzystania na zewnątrz, odporne na warunki atmosferyczne i bardzo solidne. Precyzyjne wykonanie produktów jest również gwarantem łatwej i wygodnej pracy, a następnie bezpieczeństwa korzystania z instalacji.

Sprawdź ofertę firmy INOXA i postaw na wytrzymałe, niezawodne elementy do montażu instalacji solarnych. Nasze śruby młoteczkowe najczęściej są dostępne od ręki, co umożliwia nam realizację dostaw do klientów nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Interesują Państwa dodatkowe informacje o produktach lub współpracy? Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta!