Śruby nierdzewne i kwasoodporne

Śruby i wkręty nierdzewne i kwasoodporne – trwałe i bezpieczne połączenia

Śruby i wkręty nierdzewne to jedne z szerzej wykorzystywanych elementów złącznych. Dzięki podwyższonej odporności na korozję sprawdzają się w wielu zastosowaniach. Jeszcze szersze możliwości dają wkręty i śruby kwasoodporne. Są bowiem wykonane z materiału, który jest odporny na ekspozycję na rozcieńczone kwasy lub związki chloru. Mogą być zatem użytkowane w środowisku, w którym są narażone na działanie wody morskiej, pary wodnej, wilgotnego powietrza oraz rozmaitych substancji chemicznych. W naszej ofercie znajdują się produkty o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu ich dobór do konkretnego zastosowania jest łatwy. Decydując się na śruby nierdzewne (A2) i śruby kwasoodporne (A4) od firmy INOXA, można mieć również pewność precyzji ich wykonania, trwałości oraz niezawodności.

Wkręty i śruby ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej – rodzaje i zastosowania

Nasza oferta wkrętów oraz śrub ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej obejmuje bardzo szeroki wybór produktów. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • śruby z łbem sześciokątnym i pełnym lub niepełnym gwintem,
  • wkręty z łbem walcowym i walcowym zaokrąglonym,
  • śruby z łbem radełkowanym wysokim i niskim,
  • śruby z łbem grzybkowym,
  • wkręty z łbem stożkowym.

 

Zróżnicowanie produktów dotyczy także typów gniazd (proste, krzyżowe, gwiazdkowe, kwadratowe itp.), uzwojenia gwintu, jego rodzaju (śruby calowe lub metryczne) oraz innych parametrów. Dzięki klasyfikacji śrub i wkrętów nierdzewnych według norm DIN odnalezienie potrzebnych elementów jest bardzo łatwe. Każdy produkt występuje też w szerokiej gamie rozmiarów (średnicy gwintu, długości) dostosowanych do rozmaitych zastosowań.

Oferujemy śruby nierdzewne do metalu oraz elementy przeznaczone do łączenia innych materiałów. Produkty z tej kategorii są niezastąpione wszędzie tam, gdzie połączenia są narażone na działanie warunków atmosferycznych, wody lub środków chemicznych. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i kontaktu w celu uzyskania fachowej pomocy przy doborze elementów.