Podkładki uszczelniające gumowe pod śruby do fotowoltaiki

Podkładki uszczelniające gumowe pod śruby do fotowoltaiki – zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych i nośnych

W instalacjach fotowoltaicznych niekiedy występuje potrzeba wykonania połączeń z odpowiednim uszczelnieniem. Podkładki uszczelniające pod śruby to elementy, które zapobiegają przenikaniu wody i wilgoci w głąb konstrukcji. Dzięki temu chronią przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych na wrażliwe pod tym względem elementy czy materiały. W instalacjach fotowoltaicznych są to szczególnie blachy oraz konstrukcje nośne. Wykonanie z gumy zapewnia ich idealne przyleganie do elementów montażowych. W ofercie INOXA  znajdą Państwo niezbędne podkładki uszczelniające do fotowoltaiki w kilku najpopularniejszych rozmiarach – dostosowane do rozmaitych potrzeb.

Podkładki uszczelniające gumowe – niezawodne i łatwe w stosowaniu

Podkładki uszczelniające gumowe to najłatwiejszy sposób na zabezpieczenie połączeń przed przeciekaniem. Pomagają one również tworzyć stabilne i bezpieczne połączenia. Regulują bowiem nacisk wywierany na powierzchnię i zapewniają idealne dopasowanie elementów. Dzięki antypoślizgowym właściwościom gumy chronią też przed niepożądanym poluzowaniem elementów. Sprawia to, że konstrukcje wykonane z udziałem podkładek uszczelniających są bezpieczne i trwałe.

Nasza oferta obejmuje precyzyjnie wykonane podkładki uszczelniające pod śruby. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tworzywa są trwałe i niezawodne. Dostępne są w rozmiarach dopasowanych do standardowych rozmiarów śrub stosowanych w instalacjach fotowoltaicznych i nie tylko – nadają się również do wykorzystania w instalacjach wentylacyjnych czy chłodniczych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – większość zamówień realizujemy od ręki!