Zawleczki

Zawleczki – wytrzymałe elementy zabezpieczające

Zawleczki to bardzo istotne elementy zabezpieczające o szerokim zastosowaniu. Są używane wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko przesuwania lub przemieszczania się elementów maszyn lub urządzeń umieszczonych na wałkach, osiach, trzpieniach itp. Wykorzystuje się je na statkach i jachtach, ale także w rozmaitych urządzeniach i modułach mechanicznych. Do ich najważniejszych cech należą solidność i trwałość. W zależności od miejsca zastosowania powinny być także odporne na korozję. Jest to szczególnie ważne w przypadku użytkowania w środowisku wilgotnym lub w narażeniu na kontakt z wodą czy działanie warunków atmosferycznych. Dlatego też zawleczki ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, które znajdą Państwo w naszej ofercie, stanowią najlepszy wybór w większości przypadków.

Zawleczki nierdzewne i kwasoodporne – przystosowane do trudnych warunków

Zawleczki to elementy o różnych kształtach. Dzięki temu pozwalają na zabezpieczanie wielu elementów narażonych na drgania i inne niekorzystne czynniki. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór tego typu elementów. Proponujemy m.in.:

  • zawleczki sprężyste,
  • zawleczki sprężyste typu Beta,
  • zawleczki okrągłe,
  • zawleczki okrągłe zagięte.

 

Każdy z typów jest dostępny w co najmniej kilku rozmiarach, co ułatwia jego dopasowanie do konkretnych potrzeb. Wszystkie zawleczki są produkowane z najlepszych gatunków stali – przede wszystkim ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, która umożliwia ich użytkowanie w trudnych warunkach. Precyzyjne wykonanie zapewnia natomiast wygodę stosowania i idealne dopasowanie.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu i współpracy z firmą INOXA. Zapewniamy wysoką jakość, przystępne ceny i szybką realizację zamówień. Proponujemy także fachowe doradztwo przy doborze produktów – zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem!