Zamknięcia

Zamknięcia – wygodne w użyciu i niezawodne

Zamknięcia do łodzi i jachtów to bardzo potrzebne i często używane elementy. Podczas ruchu jednostki pływającej wszelkie drzwiczki, szafki i klapy są narażone na przypadkowe otwarcie, dlatego każdy element tego typu powinien być wyposażony w stosowne zabezpieczenie. Zamknięcia do łodzi muszą być dodatkowo odporne na korozję, przystosowane do użytkowania w wilgotnym środowisku, a jednocześnie bardzo solidne. Dlatego najczęściej używa się wyrobów ze stali nierdzewnej. Te same produkty znajdują również zastosowania w innych dziedzinach przemysłu i życia. Używa się ich np. przy produkcji sprzętu gastronomicznego oraz mebli. Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór zamknięć żeglarskich dostosowanych do każdych potrzeb.

Zamknięcia nierdzewne i kwasoodporne o szerokim zastosowaniu

Nasz asortyment obejmuje zamknięcia ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wykorzystanie tych materiałów sprawia, że są odporne na korozję i działanie wielu substancji, a jednocześnie bardzo wytrzymałe pod względem mechanicznym, estetyczne i wygodne w użytkowaniu. Wszystko to przekłada się również na trwałość – raz zamontowane posłużą przez długi czas. Oferowane zamknięcia różnią się budową, a co za tym idzie również przeznaczeniem. Proponujemy m.in.:

  • skoble,
  • zamknięcia dźwigniowe,
  • zamknięcia ryglowe,
  • haczyki.

 

Dostępność różnych wariantów pozwala dobrać najwygodniejsze i najbardziej funkcjonalne zamknięcie do każdego zastosowania. Dzięki temu, że pochodzą od sprawdzonych producentów, są również bezproblemowe w stosowaniu.      

Zamknięcia z naszej oferty są dostępne w wielu różnych wariantach. Wszystkie charakteryzują się jednak wysoką, stale kontrolowaną jakością i przystępnymi cenami. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu, a także skorzystania z doradztwa – wystarczy zadzwonić lub napisać, aby skorzystać z naszej fachowej wiedzy i doświadczenia.