Zaciski i kausze

Zaciski i kausze – odporne na korozję. Dostępne od ręki!

Zaciski i kausze to elementy przeznaczone do współpracy z linami miękkimi (sznurowymi) i stalowymi. Tradycyjne wykorzystuje się je w żeglarstwie, ale znajdują zastosowanie również w budownictwie, ogrodnictwie i innych dziedzinach. Wykorzystuje się je przy elementach architektonicznych, oświetleniu, budowie placów zabaw czy przepompowni. Występują w wielu wariantach, dzięki czemu mogą być używane na różne sposoby. Tam, gdzie potrzebne są solidne i odporne na korozję zaciski czy kausze, powinno się stosować elementy ze stali kwasoodpornej. Tego typu produkty znajdą Państwo w naszej ofercie. Charakteryzują się nie tylko wykorzystaniem starannie dobranych materiałów, ale również precyzją wykonania, która zapewnia ich bezproblemowe działanie.

Zaciski i kausze kwasoodporne – niezawodne i trwałe połączenia

Asortyment INOXA obejmuje szeroki wybór produktów przeznaczonych do rozmaitych zastosowań – zarówno na łodzi, jak i poza nią. Oferujemy:

  • kausze do lin,
  • zaciski kabłąkowe,
  • zaciski rynienkowe pojedyncze,
  • zaciski rynienkowe podwójne,
  • zaciski zamknięte i inne.

 

Są one dostępne w różnych rozmiarach, a dzięki temu przystosowane do użytkowania z linami o różnej grubości. Charakterystyczne dla naszych produktów są najwyższej jakości materiały.  Oferujemy elementy ze stali kwasoodpornej, która zapewnia im trwałość, wytrzymałość, estetyczny wygląd i uniwersalność. Ich kluczową cechą jest natomiast odporność na korozję. Dzięki temu mogą być stosowane w rozmaitych środowiskach, w tym przy ciągłej ekspozycji na wilgoć lub wodę. Nasze produkty poddajemy ponadto testom jakościowym, dlatego wybierając ofertę firmy INOXA, mogą być Państwo pewni otrzymania sprawdzonych i niezawodnych elementów stalowych.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Zamówienia realizujemy nawet w jeden dzień roboczy. Zachęcamy również do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych produktach.