Knagi, półkluzy żeglarskie

Knagi, półkluzy żeglarskie – bezpieczne cumowanie i kotwiczenie

Knagi i półkluzy żeglarskie to elementy używane przede wszystkim przy cumowaniu lub kotwiczeniu łodzi. Umożliwiają bezpieczne i wygodne umocowanie liny w celu jej unieruchomienia oraz zabezpieczają przed jej przetarciem. Dzięki prostej budowie są wygodne w użytkowaniu. Powinny być wykonane z materiału, który będzie solidny, trwały i odporny na korozję mimo kontaktu z wodą, wilgotnym powietrzem itp. Te kryteria idealnie spełnia stal kwasoodporna. Dlatego w ofercie firmy INOXA znajdą Państwo knagi i półkluzy wykonane wyłącznie z tego materiału.

Knagi i półkluzy ze stali kwasoodpornej – trwałość i funkcjonalność

Knagi i półkluzy kwasoodporne to elementy odporne na szereg niekorzystnych czynników. Są przystosowane do użytku na zewnątrz i kontaktu z wodą (także wodą morską) oraz wilgotnym powietrzem. Są odporne także na działanie niektórych stężeń kwasów, związków chloru czy soli. W naszej ofercie znajdują się w kilku wariantach. Proponujemy knagi płaskie i okrągłe z polerowanej stali oraz knagi flagowe. Asortyment obejmuje też półkluzy – klasyczne i skośne. Dzięki temu bez trudu dopasują Państwo właściwe elementy do konkretnego zastosowania.

Wszystkie produkty INOXA pochodzą od renomowanych producentów i są poddawane ścisłej kontroli jakości. Dlatego mogą Państwo liczyć na ich niezawodność, trwałość i wygodę użytkowania. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych produktów, przystępne ceny i szybką dostawę. Dysponujemy też dużymi stanami magazynowymi, dlatego większość zamówień realizujemy od ręki. Zapraszamy do zakupów i stałej współpracy!