Inne

Inne – pozostały osprzęt żeglarski ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej

Pozostały osprzęt żeglarski to elementy, które nie przynależą do żadnej innej kategorii z naszego asortymentu. Proponujemy przydatne w wielu zastosowaniach produkty cechujące się wysoką jakością. Wszystkie wykonane są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej – dzięki temu są odporne na wodę i warunki atmosferyczne i nie korodują pod ich wpływem. Stal kwasoodporna jest dodatkowo odporna na sole, chlorki i niektóre stężenia kwasów dzięki temu świetnie nadaje się do wykorzystania w kontakcie z wodą morska lub słonym powietrzem. Wszystkie elementy dostępne w tej kategorii są odpowiednie do wykorzystania na statkach, łodziach i jachtach, ale mogą być używane także w przemyśle, architekturze ogrodowej i wielu innych dziedzinach.

Pozostały osprzęt żeglarski – wysoka jakość wykonania, niezawodność i trwałość

W naszym asortymencie znajdują się między innymi nierdzewne i kwasoodporne sworznie dostępne w wielu rozmiarach. To uniwersalne elementy do wykorzystania nie tylko w przemyśle stoczniowym ale również przy wielu innych konstrukcjach. Ponadto proponujemy wykonywane z grubego, sztywnego drutu haki symetryczne typu „S” oraz pierścienie spawane okrągłe i typu „D”. Umożliwiają one mocowanie lin, taśm i tym podobnych elementów. Wszystkie są wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu idealnie spełniają swoje funkcje. Dostępność w wielu rozmiarach umożliwia natomiast idealne dopasowanie do konkretnego zastosowania.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą, jeśli szukają Państwo niezawodnego solidnego dostawcy elementów nierdzewnych czy kwasoodpornych. Mamy najszerszą na rynku ofertę, zapewniamy szybką dostawę i przystępne ceny. Chętnie pomożemy również przy wyborze potrzebnych elementów!