Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o zasadach wykorzystania plikow “Cookies” opisanych w Polityce Prywatności.

  ×

Inoxa na targach!

W dniach 16-18 października br. mieliśmy przyjemność zaprezentować się Państwu na 2. Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych i Technik Łączenia, które dobyły się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.


Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym, klientom, partnerom i dostawcom za poświęcony czas i uwagę. Dziękujemy za każdą rozmowę i każde spotkanie. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone dni targowe dadzą podstawę do budowania silnych i trwałych relacji w dalszej współpracy a także pozwolą na stworzenie nowych, wartościowych kontaktów. Jesteśmy pewni, że firma INOXA jest doskonałym i sprawdzonym partnerem w Państwa biznesie.


W czasie wystąpienia na targach mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu naszą zaawansowaną technologicznie platformę e-commerce – www.inoxa.pl. Doradzaliśmy jak błyskawicznie lokować zamówienia z jej wykorzystaniem, a także pokazywaliśmy jak łatwo można uzyskać wgląd do naszej bazy asortymentowej oraz przejrzeć historię swoich transakcji.


Zachęcamy do skorzystania z tego innowacyjnego rozwiązania. Wierzymy, że jest to najlepsze wsparcie Państwa biznesu w czasach gdy liczy się szybkość i pewność dostaw.


W ciągu trzech dni drugą edycję Targów FASTENER POLAND odwiedziło w sumie 4000 osób z 39 krajów, z czego 1/3 odwiedzających to goście zagraniczni, głównie z Czech, Niemiec, Ukrainy czy nawet Singapuru. Odwiedzających gościło 190 wystawców z 16 państw, gdzie 2/3 to wystawcy z zagranicy, m.in. Czech, Chin, Danii, Francji, Hiszpanii, Indii, Korei Południowej, Niemiec, Szwajcarii, Tajwanu, Turcji, Włoch, Stanów Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii.


Zwiedzający mogli poznać innowacje, wymienić doświadczenia, nabyć nowe kontakty biznesowe z branży oraz szerokiego zakresu usług dedykowanych tej gałęzi gospodarki. Targi uzupełniały także wykłady ekspertów na II Kongresie Elementów Złącznych.