Wkręty metryczne

Wkręty metryczne – solidne połączenia różnych materiałów

Wkręty metryczne to elementy złączne o bardzo szerokim zastosowaniu. Jak wskazuje nazwa, są wyposażone w gwint metryczny. Nadają się do wkręcania w rozmaite materiały, w tym metale  czy tworzywa. Wkręty metryczne nierdzewne i kwasoodporne są dodatkowo odporne na korozję. Dlatego nadają się do stosowania w budownictwie hydroinżynieryjnym, w tym np. w oczyszczalniach ścieków, a także w urządzeniach gastronomicznych i AGD, architekturze miejskiej, rowerach czy nawet przemyśle kosmicznym. W naszej ofercie znajdziesz produkty tego typu różniące się kształtem łba oraz rozmiarem – dzięki temu są dopasowane do rozmaitych zastosowań.

Wkręty metryczne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej – niezawodne i trwałe

Nasz asortyment obejmuje wkręty z gwintem metrycznym wykonane ze stali nierdzewnej, która może być stosowana nawet w wilgotnym środowisku oraz stale narażona na agresywne czynniki środowiskowe, takich jak np. zanieczyszczenie powietrza w strefach przemysłowych. Ryzyko powstawania korozji jest zredukowane do minimum. W związku z tym wkręty metryczne nierdzewne i kwasoodporne są niezawodne i tworzą trwałe, pewne połączenia.

Szukają Państwo niezawodnego dostawcy wysokiej jakości elementów złącznych? Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy INOXA. Wszystkie nasze wyroby są produkowane z najwyższą starannością, najczęściej zgodnie z normami DIN i ISO. Jakość jest również stale kontrolowana, tak aby do naszych klientów trafiały wyłącznie najlepsze produkty. Dostępność wielu rozmiarów pomaga natomiast idealnie dopasować elementy do konkretnego zastosowania. Co więcej, oferujemy szybką wysyłkę – większość zamówień dociera do adresatów w ciągu jednego dnia roboczego! Zapraszamy również do kontaktu z naszym zespołem – chętnie udzielimy dodatkowych informacji o produktach.