Wkręty dociskowe

Wkręty dociskowe – wielofunkcyjne elementy do mocowania i zaciskania

Wkręty dociskowe to praktyczne i wszechstronne elementy złączne. Są wykorzystywane w wielu branżach. Są niezastąpione w przemyśle, ale także budownictwie czy nawet meblarstwie. Są przeznaczone do wykorzystania przy wytwarzaniu elektroniki, zegarów, drzwi aluminiowych, karniszy, oświetlenia miejskiego i wielu innych produktów. Służą do mocowania i zaciskania – mają za zadanie wywierać i regulować nacisk w konkretnym miejscu. W naszej ofercie znajdują się nierdzewne i kwasoodporne wkręty dociskowe o zróżnicowanej budowie, rozmiarach i właściwościach. Dzięki temu znalezienie elementów potrzebnych do konkretnego zastosowania nie sprawia najmniejszego problemu. Większość produktów dostępna jest od ręki, dzięki czemu  zapewniamy sprawną realizację nawet dużych zamówień.

Wkręty dociskowe ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej – wytrzymałe, niezawodne połączenia

Proponujemy szeroki wybór wkrętów dociskowych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Dzięki właściwościom tych materiałów są one odporne na korozję i przystosowane do użytkowania w ekspozycji na warunki atmosferyczne, wilgoć czy niektóre substancje chemiczne. Wysokiej jakości stal zapewnia również wytrzymałość mechaniczną i łatwość eksploatacji. Ponadto połączenia wykonane za pomocą wkrętów dociskowych nierdzewnych i kwasoodpornych są bardzo estetyczne. Nasz asortyment obejmuje:

  • wkręty dociskowe z gwintem na całej długości,
  • wkręty dociskowe z gwintem na części długości,
  • wkręty dociskowe z rowkiem,
  • wkręty dociskowe z gniazdem sześciokątnym,
  • wkręty dociskowe z końcem wgłębionym,
  • wkręty dociskowe z końcem stożkowym,
  • wkręty dociskowe z końcem ściętym (płaskim),
  • wkręty dociskowe z czopem walcowym.

 

Wszystkie są wykonywane zgodnie z wymogami norm DIN i ISO – dzięki temu znalezienie idealnych elementów do konkretnego zastosowania jest bardzo łatwe. Dodatkowo wybierając nasze produkty, zyskują Państwo pewność, że spełniają one wygórowane wymagania jakościowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz skorzystania z naszej fachowej pomocy przy doborze elementów złącznych.