Śruby dwustronne

Śruby dwustronne – niezawodne połączenia armatury i nie tylko


Śruby dwustronne najczęściej są wykorzystywane do tworzenia połączeń kołnierzowych. Stosuje się je również w budownictwie i przemyśle maszynowym. Mają zróżnicowaną budowę, dzięki czemu są dopasowane do wielu zastosowań. Występują także w wielu rozmiarach. Starannie wykonane śruby dwustronne nierdzewne lub kwasoodporne gwarantują solidność i trwałość połączenia oraz wysoką szczelność instalacji. Dzięki wykonaniu z materiałów odpornych na korozję idealnie nadają się do stosowania w miejscach, w których są narażone na wilgoć i inne niekorzystne czynniki.

Nierdzewne i kwasoodporne śruby dwustronne – solidne, trwałe i odporne na korozję


Śruby dwustronne mają kształt walca z gwintami po obu stronach. Długość gwintowanych części może być jednakowa lub różna. W zależności od typu śruby inna jest też długość części środkowej. Tego typu elementy występują w wielu rozmiarach (długościach i średnicach), co pozwala na ich dopasowanie do konkretnego zastosowania. W ofercie firmy INOXA znajdują się śruby dwustronne wykonane według norm DIN. Dzięki temu odnalezienie konkretnych elementów jest bardzo łatwe. Oferowane przez nas śruby dwustronne wykonane są ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Sprawia to, że nadają się do stosowania nawet w tzw. trudnych warunkach, a tworzone przez nie połączenia są bardzo trwałe i szczelne. W najbardziej wymagających aplikacjach zaleca się stosowanie śrub dwustronnych kwasoodpornych.

Poszukują Państwo precyzyjnie wykonanych i niezawodnych śrub dwustronnych? Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Proponujemy elementy różnych typów występujące w wielu rozmiarach. Wszystkie mają jednak właściwości, dzięki którym pomagają tworzyć trwałe i solidne połączenia. Dostawę realizujemy nawet w jeden dzień roboczy. Zapraszamy również do kontaktu, jeśli potrzebują Państwo pomocy przy doborze elementów złącznych i innych produktów z asortymentu firmy INOXA.