Śruby drobnozwojne

Śruby z gwintem drobnozwojnym – niezawodne połączenia różnych materiałów

Śruby drobnozwojne charakteryzują się bardzo gęstym rozmieszczeniem rowków tworzących gwint. Dzięki temu tworzą bardzo pewne, solidne połączenia. Drobne uzwojenie umożliwia ich stosowanie z różnymi materiałami. Wykorzystanie tzw. śrub drobnych jest polecane szczególnie w przypadku materiałów o dużej twardości – przede wszystkim metali. Śruby z gwintem drobnozwojnym nierdzewne i kwasoodporne z naszej oferty są przeznaczone do stosowania przede wszystkim w przemyśle maszynowym oraz przy tworzeniu różnego rodzaju konstrukcji. Dzięki precyzji wykonania i dostępności w wielu rozmiarach zapewniają możliwość dopasowania do każdego zastosowania.

Śruby drobnozwojne nierdzewne i kwasoodporne – trwałe i odporne na korozję

Pojawienie się ognisk korozji na elementach złącznych może powodować nie tylko problemy estetyczne (rdzawe zacieki), ale przede wszystkim problemy wytrzymałościowe. Rdza osłabia materiał, co sprawia, że użytkowanie maszyn czy konstrukcji z pokrytymi nią elementami jest ryzykowne. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się śruby drobnozwojne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Oba te materiały wykazują się podwyższoną odpornością na korozję, a także wytrzymałością mechaniczną i trwałością. Z tego powodu świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie połączenia muszą być niezawodne i bezpieczne. Dodatkowym atutem jest precyzja wykonania zgodnie z normami DIN.

Proponujemy śruby drobnozwojne nierdzewne i kwasoodporne w najczęściej stosowanych rozmiarach. Dzięki temu z łatwością odnajdą Państwo potrzebne produkty. Zachęcamy też do kontaktu – chętnie pomożemy przy ich doborze.