Pręty gwintowane

Pręty gwintowane – wysoka trwałość i solidność połączeń

Pręty gwintowane to elementy znakomicie nadające się do tworzenia mocnych i trwałych połączeń. Z wyglądu przypominają po prostu śruby nagwintowany trzpień pozbawiony łba. Dzięki temu pozwalają realizować rozmaite zadania. W większości zastosowań ważna jest ich odporność na wilgoć czy zmienne temperatury. To dlatego wykonuje się je przede wszystkim ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej, która zapewnia także trwałość i mechaniczną wytrzymałość połączenia. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki wybór prętów gwintowanych dopasowanych do rozmaitych potrzeb i zastosowań.

Pręty gwintowane – z dostawą nawet w 1 dzień!

Oferta firmy INOXA obejmuje bardzo szeroki wybór elementów złącznych, w tym prętów gwintowanych. Proponujemy produkty wykonane zgodnie z normami DIN i ISO różniące się zarówno średnicą gwintu, jak i jego długością. Asortyment obejmuje też pręty z gwintem lewym lub prawym. Dzięki temu na pewno znajdą tu Państwo potrzebne elementy.

Proponowane pręty gwintowane znajdą zastosowanie przy wielu typach prac. Wykorzystuje się je m.in. w branży budowlanej, przy łączeniu więźby dachowej lub szalunków, podwieszaniu elementów budowlanych, budowie instalacji hydraulicznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, przy wykonywaniu koryt kablowych oraz odwodnień mostowych. Prawidłowy dobór prętów gwintowanych zapewnia w każdym z tych przypadków pewność połączenia i dobrze wykonanej pracy. Zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebują Państwo wsparcia w tym zakresie oraz do samodzielnego wyboru i składania zamówień. Większość z nich realizujemy w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego!