Pierścienie osadcze

Pierścienie osadcze – skuteczna stabilizacja konstrukcji

Pierścienie osadcze to elementy używane w celu zapobiegania przesunięciom osiowym lub też wypadaniu elementów umieszczonych na wałach, osiach czy w otworach. Najczęściej wykorzystuje się je w budowie maszyn i rozmaitych urządzeń, w tym sprzętu AGD czy samochodów. Pierścienie osadcze często są poddawane sporym obciążeniom, drganiom itp. Niejednokrotnie są też narażone na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego muszą być odpowiednio wykonane. W ofercie naszej firmy znajdują się pierścienie osadcze ze stali nierdzewnej, dzięki temu ryzyko powstawania korozji jest zredukowane do minimum.

Pierścienie osadcze nierdzewne – wszechstronne i wytrzymałe

Dostępne w naszej ofercie pierścienie osadcze to produkty o zróżnicowanej budowie, przystosowane do wielu różnych zastosowań. Proponujemy m.in.:

  • pierścienie osadcze sprężynujące do wałów,
  • pierścienie osadcze sprężynujące do otworów,
  • pierścienie osadcze lekkie,
  • płytki osadcze sprężynujące.

 

Wszystkie produkty są wykonywane według norm DIN i ISO. Sprawia to, że odnalezienie poszukiwanych elementów i ich idealne dopasowanie do danego zastosowania są bardzo łatwe. Wykonanie z najwyższej jakości surowców sprawia, że pierścienie osadcze nierdzewne są nie tylko odporne na korozję i przystosowane do eksploatacji w trudnych warunkach, ale również bardzo wytrzymałe, solidne i niezawodne. Dzięki temu pozwalają tworzyć trwałe połączenia i odpowiednio zabezpieczać konstrukcje.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty – dysponujemy największym magazynem nierdzewnych elementów złącznych w Polsce, dlatego wiele produktów jest dostępnych od ręki, a dostawa zajmuje zaledwie jeden dzień roboczy. Potrzebują Państwo pomocy przy doborze produktów? Zapraszamy do kontaktu!