Nity nierdzewne i kwasoodporne

Nity nierdzewne i kwasoodporne – szeroki wybór produktów w przystępnych cenach


Nity to metalowe, uniwersalne łączniki, które najczęściej są używane do łączenia blach lub profili (zamiast lub obok spawania), a rzadziej także innych materiałów. Wykorzystuje się je m.in. w produkcji urządzeń, maszyn i zbiorników. Precyzyjnie wykonane i prawidłowo zastosowane zapewniają wysoką trwałość i niezawodność połączeń. Nasza oferta obejmuje różne typy nitów nierdzewnych i kwasoodpornych wykonanych w wielu rozmiarach – dopasowanych do najróżniejszych potrzeb. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości stali nierdzewnej i kwasoodpornej nadają się do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych oraz są odporne na rozmaite „trudne” czynniki.

Nity ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej – do trwałych i estetycznych połączeń


Oferta firmy INOXA obejmuje szeroki wybór precyzyjnie wykonanych nitów. Są to zarówno uniwersalne klasyczne nity, jak i ich szczególne rodzaje. Różnią się m.in. budową sworznia, który może być prosty (klasyczny) lub karbowany (zapewniający wyjątkowo solidne mocowanie).Dostępne produkty mają też zróżnicowane kształty łbów. Proponujemy między innymi:

  • nity z łbem kulistym,
  • nity z łbem stożkowym,
  • nity z łbem wystającym (również nity szczelne),
  • nity z łbem wpuszczanym.

 

Proponujemy więc właściwe rozwiązanie, niezależnie od indywidualnych potrzeb związanych z efektem prac. Nity ze stali nierdzewnej są bardzo uniwersalne – nadają się do stosowania we wnętrzach i na zewnątrz, wszędzie tam, gdzie połączenie powinno być trwałe i estetyczne. Nity ze stali kwasoodpornej są zwykle wybierane przez użytkowników o jeszcze większych wymaganiach, ponieważ nadają się do stosowania w stałym narażeniu na wilgoć, wodę morską, wiele substancji chemicznych itp.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i samodzielnego wyboru potrzebnych nitów. Potrzebują Państwo fachowej porady? Zapraszamy do kontaktu!