Korki gwintowane nierdzewne i kwasoodporne

Korki gwintowane nierdzewne i kwasoodporne – niezbędne do instalacji wodnych i zbiorników

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą niezawodnych, idealnie dopasowanych elementów do instalacji wodno-kanalizacyjnych, rurociągów, produkcji zbiorników itp. Asortyment naszej firmy obejmuje wysokiej jakości elementy o zróżnicowanych właściwościach, w tym korki gwintowane nierdzewne i kwasoodporne używane przede wszystkim do zaślepiania gwintów (na stałe lub czasowo – np. podczas wykonywania prac w obrębie instalacji). Wykonanie według wymogów norm DIN stanowi potwierdzenie ich właściwości oraz jakości, a jednocześnie ułatwia dopasowanie właściwego elementu do konkretnego zastosowania. Korki gwintowane ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej są też trwałe, solidne i przystosowane do użytkowania w stałym kontakcie z wodą lub wilgocią. Dlatego tak dobrze sprawdzają się w niemal każdym zastosowaniu.

Korki gwintowane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej – trwałość i bezpieczeństwo stosowania

Korki gwintowane ze stali nierdzewnej są odporne na korozję, a ponadto bardzo solidne, estetyczne i trwałe. Korki gwintowane kwasoodporne wykazują się dodatkowo odpornością na środowisko zawierające chlorki i niektóre stężenia kwasów dlatego są jeszcze chętniej używane w miejscach, w których liczą się wytrzymałość i niezawodność. Wszystkie elementy dostępne w ofercie naszej firmy są wykonane zgodnie z normami, co zapewnia ich przystosowanie do określonych aplikacji i łatwy dobór.  Asortyment obejmuje korki gwintowane różniące się typem gwintu i gniazda oraz kształtem. Każdy z nich występuje też w wielu rozmiarach. Dzięki temu możliwe jest ich dopasowanie do różnych zastosowań.

Zapraszamy do przeglądania asortymentu. Większość zamówień realizujemy w zaledwie jeden dzień roboczy! Zapraszamy też do kontaktu – chętnie udzielimy pomocy przy doborze naszych produktów do konkretnych potrzeb i zastosowań.