Łączniki

Łączniki do fotowoltaiki – niezbędne elementy montażowe

Instalacje fotowoltaiczne zazwyczaj składają się z co najmniej kilku paneli przymocowanych do specjalnych szyn i rozmieszczonych w rzędach. Do scalenia poszczególnych elementów używa się specjalnych łączników. Służą one zarówno do przymocowania paneli do profili montażowych, jak i łączenia ze sobą szyn. Tego typu elementy muszą być idealnie dopasowane pod względem kształtu i rozmiarów. Konieczne jest również stosowanie materiałów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz i odpornych na korozję. Dlatego dostępne ofercie firmy INOXA nierdzewne łączniki do fotowoltaiki sprawdzają się idealnie.

Nierdzewne łączniki fotowoltaiczne – niezawodne połączenie elementów

Oferujemy nierdzewne łączniki fotowoltaiczne przystosowane do wykorzystania w różnych konstrukcjach montażowych. To elementy o wszechstronnym zastosowaniu, które dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wykorzystaniu stali nierdzewnej są niezawodne. Wysoka odporność na korozję w porównaniu z bardzo dobrą wytrzymałością mechaniczną zapewniają możliwość tworzenia trwałych i bezpiecznych połączeń. W zestawieniu z innymi specjalistycznymi łącznikami dostępnymi w naszym asortymencie stworzą Państwo solidne mocowanie dla każdej instalacji fotowoltaicznej.

Dostępne łączniki do fotowoltaiki są przystosowane do użytkowania na zewnątrz i odporne na duże obciążenia. Jednocześnie mały ciężar własny sprawia, że nie obciążają konstrukcji. Każdy element z naszej oferty jest wytwarzany przez sprawdzonego producenta, co gwarantuje komfort użytkowania i wytrzymałość. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, a także do kontaktu, jeśli potrzebują Państwo doradztwa przy wyborze!