Świat po raz kolejny w swojej historii stanął na głowie. Pełen jest obecnie niepewności i zawirowań, a rok 2020 dał się już wszystkim we znaki. Codzienność nie jest już taka jak ją pamiętamy sprzed kilku miesięcy. Jednak zgodnie z frazą „dostosuj się lub zgiń” ludzie zawsze znajdą wyjście z każdej sytuacji i potrafią stworzyć na potrzeby chwili dosłownie wszystko. Podążając tym tropem my także dostosowaliśmy swoje decyzje i działania do nowych warunków codzienności.


   W związku z tym, że sytuacja w Polsce wymaga od nas szczególnej uwagi i zachowania środków bezpieczeństwa, w tym roku podjęliśmy decyzję o rezygnacji z udziału w targach. Decyzja ta była trudna, ale uważamy, że ostatecznie słuszna. Jednak szybko wizja braku spotkań i rozmów twarzą w twarz z naszymi Klientami i Partnerami zmotywowała nas do podjęcia niestandardowych do tej pory działań. Tak mocno cenimy sobie spotkania z Państwem, że postanowiliśmy targi urządzić u siebie, ale w nowej, innowacyjnej formule, tj. bez wychodzenia z biura czy z domu. Tym samym serdecznie zapraszamy do odwiedzin w formie wirtualnej wideokonferencji – wszystko to w trosce o Państwa zdrowie i cenny czas. Targi on-line odbędą się w dniach od 1 do 3 grudnia br. (wtorek-czwartek). Zachęcamy do zapisania się już teraz! Zapraszamy do dyskusji na temat współpracy, pomysłów, opinii, problemów. Tak jak na targach tak i tutaj będziemy na Państwa czekać i będziemy do pełnej dyspozycji.


   Co należy zrobić, aby wziąć udział? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, wybrać w nim temat przewodni oraz preferowaną datę i godzinę spotkania oraz odesłać go na naszego maila poczta@inoxa.pl, a następnie przygotować niezbędne narzędzia (urządzenie z kamerką, mikrofonem i dostępem do Internetu). Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się i potwierdzimy wszystkie ustalenia.

 

Kliknij, aby pobrać formluarz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Zarząd i zespół INOXA