Chcielibyśmy ogłosić, że w naszym sklepie B2B dodaliśmy nową funkcjonalność, która umożliwia klientom dodawanie kodów własnych do zamówień. Jest to idealne rozwiązanie dla tych Państwa, którzy potrzebują specjalnych kodów lub numerów części, aby odpowiednio zidentyfikować swoje zamówienie czy towar.

Dzięki tej nowej funkcjonalności mogą Państwo dodać swoje własne kody wewnętrzne do zamówienia, co ułatwia proces zamawiania i skraca czas potrzebny do znalezienia odpowiednich produktów. Dodanie kodów własnych umożliwia zwiększenie kontroli nad swoimi zamówieniami, co pomaga w uniknięciu nieporozumień i błędów podczas procesu zamawiania.

W Inoxie zawsze staramy się dostarczać Państwu najlepsze narzędzia i rozwiązania, które pomagają w osiąganiu swoich celów. Wprowadzenie funkcjonalności dodawania kodów własnych to kolejny krok w kierunku zapewnienia wygodnego i skutecznego procesu zamawiania.

W kilku punktach poniżej objaśnimy, jak dodać swój kod własny na naszej platformie sprzedażowej:

Krok 1.

Wchodzimy na stronę produktu do którego chcemy dodać swój kod po czym klikamy „DODAJ”:

Krok 2.

W polu wpisujemy nasz kod własny i klikamy przycisk „ZAPISZ”:

Nasz kod własny został dodany, świadczą o tym przyciski „EDYTUJ” oraz „USUŃ”, które pojawiają się po dodaniu kodu:

Krok 3.

Po dodaniu kodu własnego można już używać go do wyszukiwania towaru za pomocą naszej wyszukiwarki wpisując go w odpowiednie pole:

I w ten oto sposób produkt zostanie wyszukany po Państwa kodzie własnym:

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na temat naszej nowej funkcjonalności, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem sprzedaży, który z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.