Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o zasadach wykorzystania plikow “Cookies” opisanych w Polityce Prywatności.

  ×

Zapraszamy na targi FASTENER POLAND

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na 2. Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych i Technik Łączenia, które odbędą się w dniach 16-18 października br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9. Będzie można nas znaleźć na stosiku D43.


Podczas spotkania będziemy prezentowali naszą zaawansowaną technologicznie platformę e-commerce oraz doradzali jak błyskawicznie lokować zamówienia z jej wykorzystaniem. Pokażemy jak łatwo można uzyskać wgląd do naszej bazy asortymentowej oraz przejrzeć historię swoich transakcji.


Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia to jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej tego typu wydarzenie. W swojej pierwszej, zeszłorocznej edycji odniosły znaczny sukces i uznanie zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających. Organizatorzy podają, że w ciągu trzech dni targowych Targi FASTENER POLAND oraz odbywające się jednocześnie targi narzędziowo-obrabiarkowe EUROTOOL odwiedziło w sumie niemal 11 tysięcy gości.


Wśród samych wystawców zeszłoroczna edycja zgromadziła 68% wystawców spoza granic Polski (głównie firmy z Chin, Czech, Niemiec, Hiszpanii, Tajwanu czy Wielkiej Brytanii).


Dzięki szerokiemu zakresowi tematycznemu Targów jest to doskonała okazja na zaprezentowanie swojej oferty, pozyskanie nowych, drogocennych kontaktów, poznanie aktualnych trendów i kierunków rozwoju branży jak i wymianę doświadczeń i wiedzy z zakresu technik łączenia z liderami tej gałęzi gospodarki – producentami oraz dystrybutorami.


Tegoroczna edycja zgromadzi wystawców z ponad 15 krajów świata i może pochwalić się równie szerokim zakresem tematycznym jak edycja zeszłoroczna,
a mianowicie:

  • Elementy złączne i mocowania przemysłowe;
  • Systemy montażu i instalacji;
  • Technologia produkcji elementów złącznych;
  • Urządzenia do magazynowania i dystrybucji;
  • Usługi związane z branżą.

  • Jednocześnie z Targami orgaznizowany jest Kongres Elementów Złącznych będący forum prezentacji innowacji, wymiany informacji oraz specjalistycznej wiedzy i narzędzi. Zaproszeni goście z Polski i zagranicy, specjaliści w swojej dziedzinie, zaprezentują najnowsze technologie i rozwiązania z zakresu wykorzystania i zastosowania elementów złącznych oraz wyspecjalizowanych narzędzi.


    Serdecznie zapraszamy!

    Więcej informacji o targach: www.fastenerpoland.pl.