Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o zasadach wykorzystania plikow “Cookies” opisanych w Polityce Prywatności.

  ×

Zapraszamy na targi FASTENER POLAND

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na 3. Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych i Technik Łączenia, które odbędą się w dniach 8-9 października br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9. Będzie można nas znaleźć na stosiku D40.


Podczas spotkania będziemy prezentowali naszą zaawansowaną technologicznie platformę e-commerce oraz doradzali jak błyskawicznie lokować zamówienia z jej wykorzystaniem. Pokażemy jak łatwo można uzyskać wgląd do naszej bazy asortymentowej oraz przejrzeć historię swoich transakcji.


Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia to jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej tego typu wydarzenie. Pierwsza jak i druga edycja cieszyły się sporą popularnością. W ciągu trzech dni targowych w poprzedniej edycji halę EXPO odwiedziło 4000 zwiedzających z 39 krajów.


Wśród wystawców zeszłoroczna edycja zgromadziła 190 wystawców z 16 krajów świata (głównie firmy z Chin, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Indii, Tajwanu czy Wielkiej Brytanii). Wystawcy spoza granic Polski stanowili niemal 2/3 wszystkich wystawców.


Dzięki szerokiemu zakresowi tematycznemu Targów jest to doskonała okazja na zaprezentowanie swojej oferty, pozyskanie nowych, drogocennych kontaktów, poznanie aktualnych trendów i kierunków rozwoju branży jak i wymianę doświadczeń i wiedzy z zakresu technik łączenia z liderami tej gałęzi gospodarki – producentami oraz dystrybutorami.


Tegoroczna edycja może pochwalić się równie szerokim zakresem tematycznym jak poprzednie edycje, a mianowicie:

  • Elementy złaczne i mocowania przemysłowe;
  • Łączniki budowlane;
  • Systemy montażu i instalacji;
  • Technologia produkcji łączników;
  • Urządzenia do magazynowania i dystrybucji;
  • Usługi związane z branżą.


  • Serdecznie zapraszamy!
    Więcej informacji o targach: https://www.fastenerpoland.pl