Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o zasadach wykorzystania plikow “Cookies” opisanych w Polityce Prywatności.

  ×

Profil

INOXA Sp. z o.o. jest wiodącym polskim dostawcą elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych, który w bieżącym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności. Swoją ofertę kierujemy do Klienta biznesowego.


Nasz program dostaw obejmuje:

  • elementy złączne nierdzewne i kwasoodporne
  • osprzęt żeglarski
  • zamocowania do systemów solarnych
  • technikę zamocowań.

Jesteśmy dobrym partnerem także w zakresie elementów nietypowych lub wykonanych z materiałów specjalnych.


Od początku istnienia firma INOXA stale buduje i wzmacnia pozycję lidera w dystrybucji elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych na rodzimym rynku. Nasza siedziba oraz magazyn znajdują się w Jaworznie na terenie Jaworznickiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.


Do Państwa dyspozycji oddajemy najwyższej jakości produkty pochodzące od renomowanych producentów, profesjonalną obsługę, a także wsparcie techniczne fachowców
z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy sprawną i terminową realizację zamówień na terenie całego kraju.


Wyjście naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych Klientów to dla nas priorytet. To dla Państwa stale doskonalimy procesy wewnętrzne, rozszerzamy asortyment, wprowadziliśmy najnowocześniejsze rozwiązania zarówno w zakresie e-commerce jak i zarządzania procesami magazynowymi.


Państwa satysfakcja to nasza misja oraz motywacja do dalszego podnoszenia jakości usług.