Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o zasadach wykorzystania plikow “Cookies” opisanych w Polityce Prywatności.

  ×

O nas

INOXA Sp. z o.o.
Jakość i serwis dla wymagających.


Działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku. Od tego czasu stale budujemy i wzmacniamy pozycję lidera w dystrybucji elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych na polskim rynku. Nasza siedziba oraz magazyn znajdują się w Jaworznie na terenie Jaworznickiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.


Do Państwa dyspozycji oddajemy najwyższej jakości produkty pochodzące od renomowanych producentów, profesjonalną obsługę, a także wsparcie techniczne fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy sprawną i terminową realizację zamówień na terenie całego kraju.


Wyjście naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych Klientów to dla nas priorytet. To dla Państwa stale doskonalimy procesy wewnętrzne, rozszerzamy asortyment, wprowadziliśmy najnowocześniejsze rozwiązania zarówno w zakresie e-commerce jak i zarządzania procesami magazynowymi. Przede wszystkim jednak stawiamy na profesjonalną obsługę – ponieważ Państwa satysfakcja to nasza misja oraz motywacja do dalszego podnoszenia jakości usług.


Można nam zaufać – jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem, co potwierdzają nadane nam wyróżnienia: m.in. wielokrotny tytuł Gazeli Biznesu.


Zapraszamy do kontaktu, do zapoznania się z naszą platformą internetową oraz do przyjemności współtworzenia biznesu.