Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o zasadach wykorzystania plikow “Cookies” opisanych w Polityce Prywatności.

  ×

Jakość

INOXA to jakość i serwis dla wymagających.

Wszelkie nasze działania wynikają z głębokiego przekonania o kluczowej roli jakości w zapewnieniu satysfakcji naszym Klientom.


Firma Inoxa od lat konsekwentnie doskonali procesy związane z zarządzaniem jakością, co pozwala na spełnienie stale rosnących wymagań rynkowych klientów i budowanie wizerunku wiarygodnego partnera handlowego.


Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami i działamy w oparciu o wewnętrzne procedury kontroli jakości. Stąd nie tylko deklarujemy, ale również potwierdzamy jakość w swoim laboratorium.


Laboratorium firmy Inoxa zostało wyposażone w spektrometr rentgenowski, który pozwala na określenie składu chemicznego, oferowanych produktów i oznaczenie do 37 pierwiastków. Spektrometr pozwala na natychmiastowe zbadanie każdego asortymentu, nawet w dniu realizacji zamówienia. Zastosowana technologia zapewnia łatwą
i szybką analizę oraz precyzyjne wyniki – bez niszczenia badanych próbek.


W 2003 roku otrzymaliśmy certyfikat zgodności naszego Systemu Zarządzania Jakością z normą EN ISO 9001:2000. W 2007 roku wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem wg PN-EN ISO 9001:2001 i PN-EN ISO 14001:2005 w zakresie Handel hurtowy elementami złącznymi.