Możliwość rejestracji mają wyłącznie podmioty gospadarcze działające jako osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka nie posiadająca osobowości prawnej, tj. przedsiębiorca w rozumieniu Art.4 ustawy z dn.07 lipca 2004r. o swobodzie działalności gospodarczej (j.t. Dz. U. z 2007r. Nr 155, poz. 1095 z późn. zm.).

 
Rejestracja pozwala uruchomić indywidualny PROFIL KLIENTA, który umożliwia składanie zamówień i zapytań ofertowych on-line, sprawdzanie historii transakcji, statusu zamówień oraz śledzenie przesyłek.
 
Zainteresowanych współpracą z nami, ale nie chcących się rejestrować, zapraszamy do składania zapytań ofertowych on-line korzystając z serwisu www, oraz do składania zamówień i zapytań ofertowych telefonicznie, faxem lub drogą mailową [Szybki kontakt].
 
Procedura rejestracji rozpoczyna się od wypełnienia poniższego formularza [wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe], którego zawartość jest następnie przez nas weryfikowana. O przeprowadzonej pomyślnie rejestracji powiadamiamy Klienta w terminie do trzech dni roboczych od daty przesłania wypełnionego formularza, wtedy też przekazujemy Klientowi dane niezbędne do zalogowania się na naszej stronie: nazwę użytkownika oraz hasło, które użytkownik może zmienić przy pierwszym zalogowaniu.
 

 Dane firmy
Państwo *
Nazwa firmy *
Ulica, numer lokalu *
Skrzynka pocztowa
Kod pocztowy *
Miejscowość *
Telefon *
Fax *
NIP *
Adres stronyAdres dostawy taki jak adres korespondencyjnyOsoba kontaktowa
Imię *
Nazwisko *
BRAK DEF DLA ENUMA ! BŁĄD
Telefon *Hasło
Adres e-mail *
Proponowane hasło *
Powtórz hasło