INOXA – Gazela Biznesu 2012

Inoxa sp. z o.o. po raz czwarty znalazła się na liście gazel biznesu.

Miło nam poinformować, iż nasza firma powróciła do elitarnego KLUBU GAZEL BIZNESU - grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.  W XIII edycji tego prestiżowego wyróżnienia Inoxa Sp. z o.o. została sklasyfikowana na 113 miejscu w województwie małopolskim i 1194 miejscu w kraju.

 

 INOXA - Bezpieczne zarządzanie należnościami  

 

Pragniemy poinformować, iż firma INOXA została wyróżniona przez firmę PRAGMA INKASO za wysoki poziom płynności finasowej co zapobiega powstawaniu przeterminowanych płatności.

 

 

 

INOXA – „Przejrzysta Firma”

INOXA została wyróżniona certfikatem "Przejrzysta Firma"                                                                                                                                                       Certyfikat "Przejrzysta Firma" przyznawany jest przez Dun and Bradstreat Poland. Firma ta zajmuje się dostarczaniem usług i wiedzy niezbędnej do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych. Produkty i usługi oferowane przez D&B oparte są na największej na świecie bazie danych, zawierającej informacje o 142 milionach firm z całego świata. Tytuł "Przejrzysta Firma" otrzymują firmy, które w sposób wiarygodny i terminowy publikują dane finansowe, pozwalając wywiadowniom gospodarczym oraz firmom audytorskim na sprawdzanie ich sytuacji finansowej. 

 

 

 INOXA – Gazela Biznesu 2008

Inoxa sp. z o.o. po raz trzeci z rzędu znalazła się na liście gazel biznesu.

Z grona 25 000 przedsiębiorstw branych pod uwagę, zakwalifikowano 4 104. Inoxa została sklasyfikowana na 945 miejscu w kraju (w zeszłym roku było to miejsce 1239) i 90 miejscu w województwie małopolskim.  

 

 INOXA – Gazela Biznesu 2007

Jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce ponownie zostaliśmy uhonorowani tytułem „Gazela Biznesu”

Lista Gazel Biznesu to już znana i wiarygodna marka w społeczności polskich firm. To jedyny ranking, który uwzględnia nie tylko ostatni rok działalności przedsiębiorstwa, ale bada dynamikę rozwoju firmy i premiuje jej szybki i stabilny rozwój na przestrzeni kolejnych 3 lat. Trafiają tu przedsiębiorstwa o nieskazitelnej reputacji, uczciwe wobec kontrahentów, pracowników oraz skarbu państwa.

Gazela to firma, która dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale sobie daje radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony po prostu ucieka do przodu.

 

    

  

INOXA – Gazela Biznesu 2006

  

INOXA Sp. z o.o. po raz pierwszy w roku 2006 znalazła się w elitarnym gronie Gazel Biznesu.

 

Projekt jest realizowany przez reakcję „Pulsu Biznesu” i Coface Intercredit Poland.Nagroda ta jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ „Gazele” są rankingiem wyjątkowym, którego celem jest wyróżnianie każdego roku najbardziej dynamicznych małych i średnich firm działających na polskim rynku.

 

Udział w rankingu jest całkowicie bezpłatny a ocena bezstronna. O miejscu na liście decyduje dynamika rozwoju, potwierdzona wynikiem finansowym. Dane finansowe są weryfikowane przez firmę Coface Intercredit Poland oraz podlegają kontroli pod kątem ewentualnych zobowiązań wobec kontrahentów, urzędu skarbowego, ZUS. Takie działania potwierdzają, że „Gazele” to firmy uczciwe i wiarygodne, ale także takie, które preferują solidność i jawność działania.