INOXA jest jednym z wiodących polskich przedsiębiorstw hurtowej sprzedaży elementów złącznych.

 

Naszym klientom oferujemy:

  • Elementy złączne kwasoodporne i nierdzewne.
  • Osprzęt żeglarski.
  • Śruby dwustronne i nakrętki do połączeń kołnierzowych.
  • Elementy złączne wg norm PN-EN, DIN, ISO, ANSI oraz wg rysunku.

 

Od 2002 roku rozwijamy się w kierunku firmy specjalistycznej w dziedzinie dostaw elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych.

 

Dostarczanie produktów o wysokiej jakości, na czas i w konkurencyjnej cenie – to zasada, która jest u nas podstawą zarządzania i doskonalenia procesów.

 

Pod nazwą INOXA kryje się stabilny, doświadczony zespół specjalistów, których największym sukcesem jest powodzenie rynkowe klientów. Nasza satysfakcja to zadowolenie klienta – dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do serwisu, do zwykłej solidności. Gwarancją solidności jest wieloletnie doświadczenie, silna motywacja i system zarządzania jakością.

 

Nasz program dostaw obejmuje ponad 20 000 pozycji. Wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi producentami z kraju i zagranicy pozwala na spełnianie również nietypowych potrzeb.

 

Realizujemy dostawy dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, energetyki, przemysłu spożywczego. Nasze łączniki znajdują zastosowanie przy budowie jachtów i statków, stacji uzdatniania i przepompowni wody, oczyszczalni ścieków, w budownictwie i architekturze.

Jesteśmy dobrym partnerem także w zakresie śrub wysokiej wytrzymałości oraz elementów nietypowych, lub wykonanych z materiałów specjalnych.